TLAXCALA تلاكسكالا Τλαξκάλα Тлакскала la red internacional de traductores por la diversidad lingüística le réseau international des traducteurs pour la diversité linguistique the international network of translators for linguistic diversity الشبكة العالمية للمترجمين من اجل التنويع اللغوي das internationale Übersetzernetzwerk für sprachliche Vielfalt a rede internacional de tradutores pela diversidade linguística la rete internazionale di traduttori per la diversità linguistica la xarxa internacional dels traductors per a la diversitat lingüística översättarnas internationella nätverk för språklig mångfald شبکه بین المللی مترجمین خواهان حفظ تنوع گویش το διεθνής δίκτυο των μεταφραστών για τη γλωσσική ποικιλία международная сеть переводчиков языкового разнообразия Aẓeḍḍa n yemsuqqlen i lmend n uṭṭuqqet n yilsawen dilsel çeşitlilik için uluslararası çevirmen ağı

 04/03/2021 Tlaxcala, the international network of translators for linguistic diversity Tlaxcala's Manifesto  
English  
 EDITORIALS & OP-EDS 
EDITORIALS & OP-EDS / Covid-19 pandemisine ilişkin küresel bir doğrulama operasyonu için: tanıklık çağrısı
Date of publication at Tlaxcala: 02/11/2020
Original: For a global fact-checking operation on the Covid-19 pandemic: call for testimonials
Translations available: Español  Français  Deutsch  Português/Galego  Italiano  عربي  Svenska/Dansk/Norsk  Ελληνικά  فارسی 

Covid-19 pandemisine ilişkin küresel bir doğrulama operasyonu için: tanıklık çağrısı

TLAXCALA ΤΛΑΞΚΑΛΑ ТЛАКСКАЛА تلاكسكالا 特拉科斯卡拉

 

Fransa, İtalya ve İspanya olmak üzere üç ülkeden hastane acil servislerinin tamamen boş olduğunu gösteren tanık ifadelerini değerlendirdik ve inceledik. Bununla birlikte, tüm resmi "haberler" bize gece gündüz pandeminin şiddetlendiğini söylüyor ve giderek sertleşen çevreleme, sokağa çıkma yasağı vb. tedbirler açıklanıyor.

Gerçek durum nasıl? Kime inana biliriz? Büyük Avrupa’nın büyük hastanelerindeki boş acil servisleri veya yoğun bakım ünitelerine ait bu görüntüler nasıl açıklana bilir?

Tlaxcala, yaşam yerinize en yakın hastanenin durumu hakkında kesin ve tarihli bilgiler veren film, fotoğraf, ses veya yazılı referanslar istiyor. Bunları sitemizin sürekli güncellenen bir sayfasında ve sosyal medya sayfalarımızda yayınlayacağız.

checkingcovid[at]gmail.com  adresine yazın

Courtesy of Tlaxcala
Source: http://tlaxcala-int.org/article.asp?reference=29975
Publication date of original article: 02/11/2020
URL of this page : http://www.tlaxcala-int.org/article.asp?reference=29984

 

Tags: Covid-19 Doğruluk kontrolü
 

 
Print this page
Print this page
Send this page
Send this page


 All Tlaxcala pages are protected under Copyleft.